Stáňa Ketmanová

Stáňa Ketmanová

 

Vnímám své poslání posouvat lidstvo směrem k vyšším principům bytí v jejich prožitcích i myšlení. Úžasným prostředkem k této komunikaci je práce s lidským tělem. Pod každým dotekem se skrývá tolik lásky a porozumění, kterými se potřebuje každá bytost dosytit.

Nenaplněnost svých citů a potřeb na sebe nabalujeme od samého zrození a na ně potom navazují psychické potíže a nemoci. Dotek je něco, co nás doprovází od kolébky až po hrob. Teprve, až je člověk nasycen, zázraky se mohou začít dít.

Asi před osmi lety mě začal zajímat neviditelný svět energií. Touha po jeho poznání mě přivedla do výcviku Sebeléčení vlastní energií. S tímto mechanismem pracuji dodnes a vnímám, že zatímco se lidé nechávají zasvěcovat do různých forem energií, můj organismus se dokáže automaticky v hlubokém napojení naladit na konkrétní bytost a namíchat léčivý koktejl přesně na míru, ve kterém plujeme po dobu celé masáže.

Tyhle zkušenosti mě přivedly k tantrickému učení, jelikož tantra je nejvyšší forma energie. Připravený člověk může při masáži zažít až magické zážitky. Bude mi ctí, se s Vámi o ně podělit...

S láskou a úctou Stáňa