Umění doteku

 

Pro koho je masáž určena

Masáž je určena pro toho, kdo již umí pracovat se svými stresovými faktory, které se mu nehromadí v těle a dokáže si život vychutnávat. Jsou to spíše jemnější techniky, které vás uvedou do hluboké relaxace a vy si můžete užít tu slast z nic nedělání a jenom přijímání vyživujících dotyků. Masáž je velmi často vyhledávána ženami, které jsou celý den v jednom kole a stále se musejí o něco, nebo někoho starat. Tady můžete vypnout a jenom být, dovolit si nechat hýčkat sami sebe.

Jak je masáž prováděna

Masáž využívá kombinaci různých typů dotyků tak, aby vaše mysl odplula pryč a umožnila tělu dokonalé uvolnění. Střídání doteků zcitliví tělo a uvolní napětí, uvolní emoce. Váš energetický systém se může otevřít a nastartovat tak vlastní sebeléčebný proces. Kombinují se zde suchá technika, horké žínky, peříčka a masážní oleje. Délka masáže má přímý vliv na uvolnění, prožitek a jeho hloubku, čím delší, tím hlubší prožitky.

Jak se po masáži budete cítit

Bude záležet na délce masáže, čím delší masáž, tím se budete cítit více uvolněněji až povznášejíce se, v nadhledu nad všemi starostmi více v souladu sami se sebou, jednoduše budete šťastní.

Cena 90 min. 1650,- Kč, 120 min. 2100,- Kč a 180 min. 2500,- Kč