Rituál pro páry -luxusní varianta

 

Pro koho je masáž určena

Masáž páru je smyslným rituálem plným sdílení společného prožitku. Darujete si tím nejen možnost prožívání svobody v přítomnosti partnera, což je velkým obohacením každého vztahu, ale i možnou inspiraci pro Váš další partnerský život, kde by neměla chybět tolerance, hravost a radost z nekonečných možností objevování, pochopení pro nejrůznější druhy potěšení.

Partnerská masáž může být oslavou dlouholetého zralého vztahu, právě tak jako vzrušivou inspirací ve vztahu nabitém vzájemnou přitažlivostí. Vždy přináší nové okamžiky, nezatížené očekáváním a omezením. Sváteční a bezpečný prostor Vám umožní vyjít z Vašich obvyklých hranic.

Jak je masáž prováděna

Masáž využívá kombinaci různých typů dotyků tak, aby vaše mysl odplula pryč a umožnila tělu dokonalé uvolnění. Střídání doteků zcitliví tělo a uvolní napětí, uvolní emoce. Váš energetický systém se může otevřít a nastartovat tak vlastní sebeléčebný proces. Kombinují se zde suchá technika, horké žínky, peříčka a masážní oleje.

Luxusní varianta: prodloužená doba, více prostoru pro práci s energií a možnost intimní masáže. Prostor pro “květinové rituály”, rituál smyslů a dárek.

Jak se po masáži budete cítit

Poznáte svého partnera za jiných okolností, dozvíte se možná i mnohé o sobě. Možná v sobě objevíte i témata žárlivosti či závislosti, což může posunout vztah do nové hloubky a vzájemné upřímnosti. Maséři jsou tichými průvodci Vašeho prožitku.

Cena 90 minut 5000,- Kč / pár, 120 minut 6000,- Kč / pár a 180 minut 8000,- Kč / pár.