Tao masáž

 

Pro koho je masáž určena

Tao masáž si může prožít jenom ten, kdo chce hlubší prožitek, jít hloub do těla, do svých pocitů, zkontaktovat se se svou vnitřní silou a krásou. Mohou přijít slzy, pláč, smích, všechny emoce jsou v pořádku, pokud chceme v životě prožívat více radosti a vnitřní svobody. U každé masáže přichází vždy něco jiného, podle toho v jakém rozpoložení se masírovaný právě nachází a kam si dovolí jít.

Jak je masáž prováděna

Slovo tao znamená jednoduše “cesta”. Zároveň ale slovo tao znamená současně existenci i stav nebytí, z nějž existence povstává.

Tato masáž je tedy cestou k současnému bytí i nebytí. Jde o jemnou energetickou masáž jejíž základ je v taoistickém učení a vychází ze staletí prověřených doteků a tahů, které mají postupně pročistit a probudit naše energetické dráhy, odpojit mysl od starostí a všepřítomných myšlenek. Při respektování přesně daného postupu zůstává prostor pro skutečně vědomý dotek maséra, který postupně přináší svou přítomností léčivou energii daným energetickým centrům. Postupně jsou uvolňována místa, kudy proudí naše probouzející se “ohnivá energie”, nastává opravdová možnost pro její rozplývání do celého těla.

Jak se po masáži budete cítit

Tao masáž nám pomůže posunout pomyslné hranice, kapacitu energie, kterou si sami dovolíte. Bez napětí, vnitřní frustrace, svobodně a hravě můžete prožít nový extatický stav naplnění vašeho těla bez vybití energie, pocit vitality a síly k vlastní tvořivosti. Tato masáž je také vhodná pro starší klienty a rovněž pro těhotné ženy.

Cena 120 minut 3100,- Kč a 180 minut 4000,- Kč.