Motýlí masáže

 

Pro koho je masáž určena

Bloky, jež se utvořily v prenatálním období, jsou základem “schémat”, která se pak v našem životě objevují a neustále jej ovlivňují a to nejen z hlediska zdravotního. Projevují se totiž v našem celkovém přístupu k životním situacím.

Stejné je to u emocí, které jsou spojené s okamžikem narození: trauma dítěte z porodu, přerušení spojení s matkou. K tomu ještě přičtěme pocity, jež zažívá rodička a dítě velmi dobře vnímá: obavy z porodu, bolesti, napětí, panika. Tato traumata promítáme i do dalšího života, prožíváme je nanovo. Není se pak co divit, že situace životních přechodů z jedné fáze do druhé (např. osamostatnění se od rodičů, manželství, narození vlastních dětí, změna zaměstnání nebo třeba stěhování, náhlá nemoc) s námi vždy pořádně otřesou.

Metamorfní technika není ovšem rozhodně určená pouze těm, kdo procházejí nelehkým obdobím. Ze své vlastní praxe a zkušenosti (včetně osobních prožitků) a zkušeností ostatních terapeutů, kteří jí praktikují, se mi potvrdilo, jak dobrá může být například přímo v období těhotenství – pro matku i pro dítě. Obzvláště blahodárně pak působí i na děti, zejména malé čertíky a děti s nejrůznějšími mentálními a vývojovými potížemi. (V tomto případě je nanejvýš vhodné, aby byla “ošetřována” celá rodina, výsledky jsou pak skutečně vynikající). V neposlední řadě se s její pomocí začnou zlepšovat mnohé zdravotní problémy, logicky i velmi starého data.

Jak je masáž prováděna

Masáž je prováděna velmi lehkou technikou na ploskách obou nohou, po vícerém opakování můžeme přidat i dlaně a hlavu.

Jak se po masáži budete cítit

Po masáži se budete cítit velmi odlehčeně, psychicky vyrovnaně. Pravidelným opakováním se můžete zbavit řady vleklých potíží (např. bolestí zad, zdravotních i psychických problémů).

Cena za 45 minut 700,- Kč pouze chodidla, 60 minut 800,- Kč chodidla, ruce a hlava.