Reflexní terapie

 

Pro koho je masáž určena

Masáž je určena pro toho, kdo si potřebuje zmapovat své zdraví, které vám vysílá počáteční příznaky disharmonie. Nebo jenom stimulovat činnost orgánů, jejichž nervová zakončená se nacházejí na ploskách rukou a nohou. Tuto metodu již používaly staré civilizace, dávno před naším letopočtem. Reflexní terapie je úžasně účinná a poměrně jednoduchá metoda netradiční péče o člověka. Na našich chodidlech je přesná mapa celého našeho těla, kterou můžeme využít na spolehlivou diagnostiku a prevenci. Ale co je pro nás jako lidstvo velice důležité – můžeme uvolňovat a napravovat poruchy celého našeho organismu.

Jak je masáž prováděna

Reflexní masáž chodidel

Přestože je tato metoda jednoduchá, bez konkrétních znalostí a bez dodržování určitých zákonitostí nebude tak účinná, jak by mohla být. Pracujeme se stimulací tlakových bodů na mapce chodidel. Výhodou reflexní terapie je ta skutečnost, že si své nožičky nosí každý stále sebou a tak můžeme pracovat s druhými a také sami na sobě kdykoliv a za každých okolností. “Masáž nohou” je skvělá příležitost pro naše tělo, které má dokonalý samoléčivý mechanismus. My mu jen pomáháme znovu nalézt ztracené síly a rovnováhu. A při správném přístupu nemůžeme ublížit.

Reflexní terapie ruky

Reflexní terapie ruky je překvapivě jemná, účinná a také velmi příjemná metoda. Je to méně známá a proto také méně používaná mladší sestra reflexní terapie nohy. Je jí hodně podobná, ale není totožná! Na rukou se soustředíme hlavně na harmonizaci a zklidnění nebo posílení celého organismu. Pro cílené působení na jednotlivé systémy nebo části je výhodnější pracovat na nohách. Ruka je velmi citlivý, jemný, ale zároveň také silný pracovní nástroj našeho těla. S její pomocí lépe vnímáme, poznáváme a tvoříme svět. A co je hodně důležité – na spojnici uprostřed našich rukou je uloženo naše srdce! A při práci na ruce druhého jsme citelně blízko také jeho srdci. A to máme stále na paměti.

Jak se po masáži budete cítit

Možná se nebudete cítit stejně zrelaxovaně jako po masáži. Mělo by však dojít k vyladění a harmonizaci organismu a posílení oslabených orgánů.

Cena 30 min. 550,- Kč, 60 min. 900,- Kč a 90 min. 1350,- Kč.