Léčivá tantra

 

Pro koho je masáž určena

Tantrická masáž není pro každého, může ji prožít jenom ten, kdo chce hlubší prožitek, jít hloub do těla, do svých pocitů, zkontaktovat se se svou vnitřní sílou a krásou. Mohou přijít slzy, pláč, smích, všechny emoce jsou v pořádku, pokud chceme v životě prožívat více radosti a vnitřní svobody. U každé masáže přichází vždy něco jiného, podle toho v jakém rozpoložení se masírovaný právě nachází a kam si dovolí jít. Tantrická masáž je pro toho, kdo si chce do života přivést více celistvosti a nastavení rovnováhy.

Jak je masáž prováděna

Před každou masáží si popovídáme a zjistíme, na co je třeba se při masáži zaměřit, kam energii nasměrovat, neboť energie vždy následuje záměr a rovněž je nutné si stanovit hranice masírovaného.

Tantrická masáž je především láskyplným a něžným rituálem celého těla, nehodnotí a nestanovuje si cíl. Vychází z taoistického učení, TAO je cesta, cesta bez cesty, činnost bez činnosti, úsilí bez úsilí (setkání protikladů).

Při tantrické masáži zahrnujeme dotyky vše, čím bytost je, nekladame však důraz na žádný cíl, do každé buňky těla vkládáme vědomí. Otevíráme tím člověka. Při masáži pracujeme v meditativním stavu, aby mohlo nastat hluboké léčení. Pracujeme na zvyšování základní životní energie (sexuální energie) Učíme klienta, jak pracovat se svojí sexuální energií, navyšovat ji a rozvádět dále do těla.

Klient zaměřuje pozornost pouze sám na sebe a na vnímání svojí energie, na svoje pocity, nezaměřuje se na maséra, to bychom si již masáž tantrickou zaměňovali za erotickou.

Na takové hluboké prožitky jsme nebyli zvyklí. Mnozí klienti (i staršího věku) tvrdí, že takové prožitky nikdy nezažili, říkají, že je nikdo nenaučil, jak pracovat se svojí sexuální energií, běžně prožívají jen minutové potěšení, které nedokáží rozproudit do celého těla. Je třeba respektovat rozdílné přístupy k mužské a ženské tantrické masáži.

Masáž ženy je oslavou její vnitřní krásy, smyslnosti a citlivosti. Od úvodního rituálu dochází k postupnému uvolňování napětí a stresů v těle, které je pak v pokročilém stavu důvěry a bezpečí schopné přijímat celou řadu dalších dotyků. Potkáváme se často s ženami, které mají strach z vlastní silné energie, kterou v sobě cítí. Mají obavu co se stane, když se projeví, co tato silná ženská energie “udělá” s nimi samotnými a případně jak budou reagovat jejich partneři či jejich nejbližší okolí. Někdy zase hledají svou vnitřní silu, kterou chtějí plně prožít nebo cítí různé bloky v intimním životě. V bezpečném prostoru při tantrické masáži si můžete vyzkoušet být plně ve svém těle, bez strachu ze své neprojevené sexuální energie se všemi prožitky a emocemi. Zkuste si tímto projít a poznat tak váš vlastní potenciál nebo si jen dovolte posílit své radosti a prožitky a vnést je do vašeho fungujícího partnerského vztahu.

Při masáži muže je od počátku lingam přirozeně uctíván jako střed mužovy energie a zvláštní pozornost si zaslouží oblast perinea a prostaty, která umožní hluboké uvolnění.

Naopak společné oběma masážím je hned v úvodu zbavit těla napětí aktivní exit masáží, pevným zemitým dotekem ukotvit tělo v přítomnosti, dlouhými propojujícími tahy “vody” zpomalit spěchající mysl a ve stavu plynutí pak můžeme začít hravě vytahovat jiskřivou ohnivou energii vzrušení nad fyzické tělo.

Jak se po masáži budete cítit

Po této nádherné masáži budete odcházet se srdcem dokořán, budete mít pocit, že milujete celý svět a máte tolik energie, že byste mohli skály lámat. Nehledě na to, že jste udělali velký kus pro své zdraví, protože rozprouděná energie mohla prorazit všechny stagnující bloky ve vašem těle a nyní se cítíte jako znovuzrození.

Cena 120 minut 3100,- Kč a 180 minut 4000,- Kč.