Léčivé pohlazení od muže
tříhodinový tantrický rituál

 

Pro koho je masáž určena

Setkání s mužskou energií při tantrickém rituálu nebo sérii setkání může být pro mnoho žen velmi relaxující, léčivé, smyslné a rozšiřující vědomí. Vhodné je rovněž i zacílení masáže. Paměť těla je totiž na rozdíl od naší mysli mnohem dlouhodobější a některé energetické vtisky, různých zdrojů, se hojí velmi složitě.

Strach, zlost, bolest a z toho vyplývající psychické napětí a mentální bloky pak vedou k odmítání doteku i od těch nejbližších, aniž by byl zřejmý důvod. Absence či neschopnost tělesného uvolnění způsobují potíže v partnerství a při zastavení toku energie v některých místech našeho těla jsou příčinou onemocnění.

Jak je masáž prováděna

Masáž je prováděna velmi jemně s ohledem na prožitky a dlouho neléčená traumatizující zranění ženy. Je vedena spíše intuitivně, tělo má v sobě zapsány všechny bloky, proto citlivé prozkoumávání každého místečka na těle je velmi ozdravný proces.

Jak se po masáži budete cítit

Po masáži budete mít krásně otevření srdíčko a povznášející pocit, jako byste odložila spoustu zátěže. Otevře se vám portál krásného ženského bytí a plynutí a bude jenom na vás, jak dlouho si na této vlně dokážete plynout.

Cena 3400,- Kč.